Clothing Accessories

Nový vzorec – Zombie Tee Shirts

jste si všimli popularity, kterou v poslední době získaly styly košil Zombie Tee? Viděl jsem je všude, je to jako nový trend, stejně jako věřím, že jsou docela v pohodě. Většina z nich je veselá, je to jako jejich děsivý vzhled a jejich skutečná funkce na Zemi odešla navždy, takže umístění na výsměchu i parodii. To zkreslené i vtipné zombie obraz je zdůrazněno na jeho nejvyšší úrovni ve filmu „Zombieland“, všiml jsem si však tento zombie vzor mnohem dříve než vydání filmu.
Aby vám připomnělo staré, že uvádí, že cituje pravdu, že když bude peklo plné chudých lidí, mrtví budou chodit po Zemi, předpokládám, že lidé budou připraveni je uspokojit, a samozřejmě se na ně připravit. A to, soudě podle četných stylů košil odpaliště s vtipnými pravidly o tom, co dělat, když jsou zombie poblíž. Pochopeni z hororových filmů, mějte na paměti „28 dní později“ nebo „Já jsem legenda“. Předpokládám, že lidé mají uvnitř morbidního požadavku vidět tetřeva, děsivé věci, ale ve stejnou dobu se to smějí. Jednou se to stalo se vzorem lebky, vyskytuje se znovu u zombie. Objevil jsem velké nabídky vtipných košil Zombie Tee, které procházejí s internetem, a také se s vámi pokusím sdílet několik z nich. Pokud máte preferované tričko zombie, sdílejte také.
Zombie T-ShirtsZombie T-ShirtsZombie T-ShirtsZombie T-ShirtsZombie T-ShirtsZombie T-ShirtsZombie T-ShirtsZombie T-ShirtsZombie ThirtsZombie ThirtsZombie Thirtie Thirits.
0/5 (0 recenzí)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *