Clothing Accessories

Fotografie Coral Culottes

od Melanie Riccardi

Culottes: Premonition (podobný zde) | Horní plodina: American Apparel (Old, ale podobné zde a zde) | Blazer: Teorie | Mules: Trenér | Sluneční brýle: Stella McCartney

< >

Dobře, tak úplné zveřejnění tohoto: Když jsem se ráno oblékl, že tyto fotografie byly pořízeny, měl jsem dojem, že výše uvedené zobrazované korálové culotty a vrchol plodiny se ve skutečnosti splnily bez vystavení žaludku. Legrační, jak zavádějící oděv může být, když stojíte před zrcadlem během ranních hodin. Obviňujte to z únavy a nedostatku kofeinu (zní povědomě?), Ale poté, co byly tyto fotografie vyděšeny a já jsem byl pár minut do mého pracovního dne – což vyžadovalo nějaký skutečný pohyb – uvědomil jsem si, že výše uvedený vrchol a Culotte ne, v Skutečnost, plně skrýt vše, co by měl vrchol a Culotte během něčího pracovního dne. Místo toho, abych tyto fotografie sešrotoval, myslel jsem si, že je stále sdílím, protože (a) stále se mi líbí outfit, a (b) to je pravděpodobně situace, s níž se může mnoho z vás vztahovat – posouvá se do kanceláře, která vypadá trochu jinak než jste možná původně plánovali. Le povzdech.

Je zřejmé, že lekcí je, že topy plodin by měly být zacházeny s maximální péčí, když je člověk směřující k profesionálnímu prostředí, a nikdy se nepočítají na váš spánek a kofein-znechucený já, když riskuje ranní módní rizika. Naštěstí, když jsem si uvědomil, že můj Midriff byl vystaven, když nebyl úplně stacionární před zrcadlem, jsem byl schopen přejít na další mnohem více pracovní vrchol, než došlo k velkému poškození mé profesní důvěryhodnosti.

Krátce nato jsem však dostal svůj sandál uvízl v eskalátoru, což způsobilo, že ve vstupní hale velké kancelářské budovy zazněl poplach, zatímco několik potenciálních firemních partnerů se dívalo. Nemohu s důvěrou říci, že moje důvěryhodnost vyšla z tohoto scénáře podobně nezraněná. Prostě to nebyl můj den.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *