Uncategorized

Nejnovější návrhy pro digitální tisk z TSIRT Factory

Dostáváme mnoho požadavků na návrhy pro digitální tisk a od té doby, co jsme je před více než půl roku přidali na web, se stali velmi populárními. Možná někteří z vás hledali něco jiného nebo více než vektory. Kromě podniků a grafických návrhářů jsou velkou součástí našich klientů lidé, kteří chtějí mít jedno laskavé trička, s originálním uměleckým dílem, které mohou tisknout v místních tiskových obchodech. Z těchto důvodů neustále aktualizujeme kolekci návrhů DTG a vždy se snažíme nabízet rozmanitost, ale nikdy neztratíme zaměření kvality a jedinečné perspektivy.
Když si koupíte jeden z těchto návrhů, obdržíte dva soubory PSD (skutečná maska ​​designu +, v případě, že jej chcete vytisknout na černé tričko), bude vytištěno speciální textilní tiskárnou. Pokud si nejste jisti, o čem mluvím, zde je článek o různých technikách tisku oděvů pro začátečníky.
Pokud je chcete na webu najít, stačí do vyhledávacího panelu zadejte „‘ ‘dtg“ a zobrazí se. Jen si pamatujte, že je nelze přizpůsobit.
Back in townBeauty killsBus to nowhereCatastic tripDat assDead girlDeath do us partDouble visionDrugs R UsEarth’s musicEinstein’s secretEinstein’s third eyeFabulous VegasGalactic roseGalactic tasteGod made me phunkyGot them diamondsHip bearHollyweedHowlingHypnotic apeI am epicI am unicornInhaleJah KingKushLA teeLeoLet it snoozeLionessLost in TokyoTiger headBlissThe lickSurf’s upSurfin the USAStriptease meTiger screamShower girlTrippin llamaTropicanaWeedmanWithinWolfySerious stuffSeeing is věří, že monicaraw jako 97Pixelated Dreamson Timeofflinenothing to Saylove a Dopelove je shemeow je TimeAmiamiwhere Mmm setká s ahhhmoon poolmoon rikeshe mluví 90sspace trippinyou’re jed.

0/5 (0 recenzí)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *